SEO Optimizavimas – verslo sėkmės pamatas

Search Engine Optimization (SEO Optimizavimas) išvertus iš anglų kalbos reiškia svetainės optimizavimą paieškos sistemoms. Tai procesas, kurio metu interneto svetainės tiek techninė pusė, tiek išorinė yra pritaikoma taip, kad paieškos sistemos (Gooogle, Bing, Yahoo, Ask.com ir kt.) reitinguotų svetainę kuo aukštesnėje paieškos rezultatų pozicijoje pagal vedamus raktažodžius.

Nuolat tobulinamos paieškos sistemos ir jų paieškos algoritmai pateikia vis tikslesnius paieškos rezultatus vartotojams pagal jų pateiktas užklausas. Todėl vartotojai yra linkę daugiausiai dėmesio atkreipti tik maždaug į penkias pirmutines paieškos rezultatų pozicijas. Likusių rezultatų vartotojai arba net nežiūri, arba tik trumpam užmeta akį. Dar retesnis atvejis, kuomet vartotojas naršo po sekančius paieškų rezultatų puslapius. Taigi SEO optimizacijos tikslas yra iškelti svetainę į pirmojo paieškos rezultatų puslapio pirmąsias pozicijas. Tokiu būdu padidinti svetainės lankomumą pritraukiant tikslinius vartotojus pagal reikiamus raktinius žodžius. Žemiau pateiktoje nuotraukoje matosi, kaip pakilo lankytojų srautas puslapiui patekus tik į pirmąjį Google puslapį, bet ne į pirmas pozicijas. Įsivaizduokite ko pasieksite būdami pirmose pozicijose!!


(Nuo 1 - 4 unikalių lankytojų per dieną iki 50 - 100 unikalių lankytojų per dieną! Ir tai dar nepasiekus pirmų pozicijų)
Skaityti daugiau apie SEO Paslaugas
 

Kuo SEO paslaugos padės jūsų verslui?

    • Potencialūs klientai. SEO optimizacija padės pritraukti daugiau potencialių klientų į jūsų puslapį, taip garantuotai pagerinsite pardavimus ar susidomėjimą teikiama paslauga.
    • Jūsų prekės ženklo stiprinimas. Buvimas pirmame puslapyje pagal norimus raktažodžius stiprins įmonės ženklą ir sudarys prestižinį įspūdį.
    • Laiko taupymas. "Svetainių Vizija" pasirūpins Jūsų įmonės internetinės svetainės būsena, todėl laiką galėsite skirti kitiems Jūsų verslui svarbiems sprendimams.
    • Ilgalaikis poveikis. SEO rezultatai matomi ne vienerius metus, todėl tai investicija į ateities pardavimus ir pastovų klientų augimą.
    • SEO Kaina. Kam mokėti už spausdinimo paslaugas, reklaminius stendus ar brangias radijo žinutes, kurias dauguma žmonių tiesiog ignoruoja? Rinkitės Seo – orientuotą tik į potencialius Jūsų klientus.
SEO paslaugų rezultatai nėra jaučiami iškart, tai ilgalaikis procesas, dėl to laukimo metu siūlome pasinaudoti Google Adwords reklama ir taip didinti savo pardavimus

Kas geriau – SEO ar Adwords?

Kai kalbama apie reklama internete, dažniausiai diskutuojama tik apie du populiariausius būdus: natūrali pozicija paieškoje – SEO ( angl. “search engine optimization”) ir mokama Google Adwords reklama – PPC (kai mokama už kiekvieną paspaudimą).

SEO (liet. “optimizavimas paieškos sistemoms”) atsirado kartu su pačiomis paieškos sistemomis ir buvo naudojamas internetinių svetainių populiarumo didinimui. Tačiau pastaraisiais metais mokamos PPC kampanijos populiarumas irgi nemažai išaugo. Nors tai yra du skirtingi būdai reklamuotis internete, tačiau didžiausią naudą jie duoda naudojami kartu. Taigi, panagrinėkime keletą svarbiausių šių internetinės rinkodaros faktorių. Skaityti toliau...